یکی از سرکرده های داعش به دست شماری از مردان یک قبیله مصری زنده زنده به آتش کشیده شد.

زنده‌سوزی یک سرکرده داعش در مصرعصر فردا: برخی افراد قبیله “ترابین” در پاسخ به تهدید گروه تروریستی داعش که اعضای این قبیله را به اتهام همکاری با ارتش و پلیس تهدید کرده بود، ویدیویی را از آتش زدن یکی از سرکرده های داعش منتشر و تهدید کرد که سایر رفقای او را به همین شکل آتش خواهد زد.
یک منبع آگاه از همین قبیله به شبکه العربیه گفت: شخصی که سوزانده شد از مهمترین سرکرده های گروه تروریستی داعش بود که توسط افراد این قبیله شناسایی، تعقیب و دستگیر شده بود. آنها بلافاصله وی را آتش زدند تا انتقام سه تن از شهروندان محلی و یک سروان پلیس را که داعش آنها را آتش زده بود بگیرند. آنها در این اقدام، دست به مقابله به مثل زدند و سپس به سبک داعش فیلم این اقدام را منتشر کردند تا به عناصر داعش بفهمانند که مجازات مشابهی در انتظارشان است.
گروه تروریستی داعش چند روز قبل با صدور بیانیه ای این قبیله را به اتهام همکاری با ارتش مصر تهدید کرده بود. دو هفته قبل نیز برخی افراد قبیله الترابین در واکنش به اقدام داعش در آتش زدن مقر این قبیله در رفح و ربودن خودرویی حامل سیگار که متعلق به یکی از افراد این قبیله بود، با عناصر این گروه تروریستی درگیر شدند.
در این درگیری یک راننده از این قبیله به شدت مجروح شد، در مقابل افراد این قبیله برخی عناصر داعش را ربوده و بازار “البرث” در جنوب رفح را بستند و آنجا را به دنبال عناصر داعش بازرسی کردند.
افراد این قبیله همچنین در برخی مناطق رفح با نصب کمین اقدام به شکار عناصر داعش کردند.
منبع: ابنا
 انتهای پیام/

ارسال نظر